428794705553602
top of page

NAWIĄŻMY WSPÓŁPRACĘ

„Wspaniały. Nie trzeba dużo dźwięków, instrumentów… Twój głos, interpretacja i taki spokój, który się pojawia i jednocześnie te emocje, które wychodzą na wierzch… Jesteś urodzony, żeby śpiewać dla ludzi.”

Agnieszka Chylińska

FORMUŁY KONCERTOWE

Od roku 2019, poza własnymi zabiletowanymi koncertami, chętnie przyjmuję wasze zlecenia koncertowe.

Warunki należy ustalić z osobą odpowiedzialną za zlecenia koncertowe w Polsce (po polsku). Zależą one od wybranej formuły, terminu, lokalizacji, czasu trwania występu, ustawień technicznych.

Paulina Martineau

francois.management@gmail.com

+48 726 705 512

(numer JEDYNIE do tematu zleceń koncertowych)

12 (2).jpg

FORMUŁA KONCERTOWA"DUET"

Francois & Mateusz Gurgul

Skład instrumentów : Wokalista + Gitara + Akordeon + Pianino

Mateusz jest założycielem i liderem formacji GURGUL BAND, z którą od 2011 roku koncertuje w kraju i poza jego granicami, m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Akkordeon Akut Festival 2013 w Halle (Niemcy).

Razem z Mateuszem, oferujemy obszerny i rozmaity repertuar piosenek francusko-polskich, łączymy trzy instrumenty (gitara, klawisze, akordeon) i dwie kultury, poprzez francuskie przeboje w polskim brzmieniu, jak i polskie w języku francuskim. Widownia przejdzie przez wiele emocji, od kabaretowej zabawy po głęboką poezję liryczną. Prowadzimy występ w języku francuskim i polskim. Pozwalamy sobie również zaoferować utwory naszej własnej wspólnej kompozycji.

Więcej info o ofercie DUET :

Paulina Martineau,  francois.management@gmail.com

lub telefonicznie +48 726 705 512

FORMUŁA KONCERTOWA"TRIO"

Francois, Adrianna Kućmierz, Mateusz Gurgul

Skład instrumentów : wokal męski, wokal żeński, gitara, akordeon, pianino

Do naszego duetu z Mateuszem Gurgulem, nieraz przyłącza się aktorka i piosenkarka Adrianna Kućmierz. Adrianna jest absolwentką Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie. Współpracuje z teatrem Syrena w Warszawie. Razem z Mateuszem i Adą, łączymy barwy naszych głosów i instrumentów, aby wprowadzić Was w wyjątkowy klimat, oprowadzamy Was po francuskich kabaretach i ulicach.

Wiej informacji o Adzie dostępnych na jej stronie

Więcej info o ofercie TRIO :

Paulina Martineau,  francois.management@gmail.com

lub telefonicznie +48 726 705 512.

koncert cristal palac.jpg

FORMUŁA KONCERTOWA "ZESPÓŁ"

Francois & 6-osobowy zespół

Skład instrumentów : Wokal męski (+ ew. wokal żeński), akordeon,

instrumenty klawiszowe, kontrabas, perkusje, gitara, (+ ew. saksofon)

Od lipca 2021, równolegle z wydaniem pierwszej płyty Vis-à-Vis, rozszerzam swoją ofertę koncertową o formułę w pełnym składzie 6 lub 7-osobowym.  Jesteśmy w stanie oferować ok. półtorej godziny bardzo profesjonalnego koncertu. Stoi na scenie podobna orkiestra jak i na płycie !

 

Przy całym zespole, potrzebna nam jest profesjonalna logistyka ze strony klienta (m. in. większa scena, profesjonalna akustyka, oświetlenie, itp.). Dlatego jest możliwość skorzystania z naszego rekomendowanego dźwiękowca Michała Gawła (Impresariat Eventowy Jazzy), który od lat współpracuje z nami, zarówno z akustyką jak i z oświetleniem (odrębna umowa).

Więcej info o formule ZESPÓŁ :

Paulina Martineau,  francois.management@gmail.com

lub telefonicznie +48 726 705 512.

2021-08-31.jpg

SPOTKANIA KULTUROWE "SOLO"

Z chęcią przyjmuję zaproszenia na tzw. "spotkania kulturowe Solo", np. wywiady z gitarą lub podkład, audycje radiowe, spotkania autorskie, ważne wydarzenia kulturowe... Taka formuła szczególnie sprawdza się w szkołach oraz na festynach plenerowych.

Więcej info o formule SOLO:

Paulina Martineau,  francois.management@gmail.com

lub telefonicznie +48 726 705 512.

Koncertowe kadry

bottom of page